,,Centrování " - Jahůdky - SEDMIKRÁSKA

Vloženo: 13. března v 18:19

Platnost do: 30. června v 23:59

Zobrazeno: 104×

Prvky programu ,,Začít spolu" si děti z Jahůdek velmi oblíbily. ,,Centrování" mají velmi rádysmiley. V ,,CENTRECH AKTIVIT" , posilují své silné stránky a rozvíjí se směry, které jsou jim vlastní a příjemné. Učí se zážitkem i prožitkem.

Naším cílem je co nejvíce zakomponovat do ŠVP i TVP  pozitiva programu Začít spolu a zavádět vše do praxe.

První ,,vlaštovkou" je Ranní úkol, na který se děti těší a dále CA( centra aktivit)

Přizpůsobujeme si i prostory třídy a stále přestavujeme a přestavujemesmiley, společně s dětmi.

Dnes byla otevřena centra ,,Knihy a písmena,  Ateliér, Domácnost, Sport a pohyb, Malé kostky, Voda a písek, Manipulativní hry"

Děti byly úžasnésmileyyesheart