Prázdninový provoz MŠ

• Pavla Berková

Vloženo: 13. května v 19:13

Zobrazeno: 786×

Příspěvková organizaci Mateřské školy Kutná Hora bude v průběhu letních měsíců července a srpna 2024 zajišťovat omezený provoz pro děti, u kterých rodiče nemohou čerpat řádnou dovolenou a nemohou si zajistit jinou péči pro své dítě. Provoz bude zajištěn pouze pro děti přihlášené do naší organizace ve školním roce 2023/24.

Podrobný rozpis provozu bude k dispozici na jednotlivých MŠ. Docházku dětí na období letních prázdnin budou rodiče hlásit v měsíci červnu v jednotlivých třídách.

U dětí, které budou nahlášeny na prázdninový provoz, bude nutné uhradit stravné do konce června 2024 za prázdninové měsíce.

Děkujeme za pochopení.

Provoz MŠ

MŠ Trebiš.           MŠ BE II             MŠ BEI               MŠ 17.list.

1.7. – 12.7.           15.7. – 26.7.          29.7. - 9.8.            12.8. – 23.8.